Filtr Hydrauliczny  SH 65402 V
Filtr Hydrauliczny SH65402V
SH 65402 V
Zarejestruj się i ZYSKAJ RABAT
producent: Hifi Filter
dostępność: dostępny
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 98 / 94 mm
Średnica / Długość: 45 / 22 mm